Üye Giriş Formu
E-posta:
Şifre:
  Şifremi Unuttum
 
Şifremi Unuttum
 
Lütfen sistemimizde kayıtlı e-mail adresinizi giriniz. Yeni şifreniz size e-mail olarak gönderilecektir.

BİR TIK İLE

ULAŞABİLECEKLERİNİZ...

Gelişmiş eğitim sistemlerinde artık teknoloji kullanımı zorunlu hale gelmektedir. Teknoloji ile birlikte dijital materyal ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Artık kitaplar elektronik ortama aktarılarak öğretmenlerin, öğrencilerin ve velilerin kullanımına sunulmaktadır. Elektronik ortamda mültimedya (çoklu ortam) araçları ile yapılan öğretime Multimedya ile öğretim diyoruz. Berkay Yayıncılık olarak yayınevimiz de mültimedya öğretime uygun olarak eğitim öğretim materyallerini hazırlamış ve kullanıma sunmuştur. Berkay Yayıncılığın Mültimedya ile öğretim materyallerinin avantajlarını sıra-layalım. Üye olduğunuz derse ait içerikleri bir projektörle tahtaya veya akıllı tahtaya yansı-tarak öğretim imkânlarınızı arttırabilirsiniz. Bir tek tık ile e-berkay.com.tr’de seçtiğiniz derse ait etkileşimli konu anlatımlarına, Etkileşimli oyunlara, videoya, performans görevlerine, z-kitaplara ve daha bir çok materyale hemen ulaşabilirsiniz.

BU SİTEYE NASIL

ÜYE OLABİLİRİM?

Berkay Yayıncılığın hazırlamış olduğu yayınlar dijital ortama taşınarak www.e-berkay.com.tr üzerinden öğretmen ve öğrenci olmak üzere iki farklı şifre ile kullanıma sunulmuştur. Öğret-men ve öğrenci materyali olan kitapların ta-mamı elektronik kitap (Konu Anlatımları ve Değerlendirmeler, Etkileşimli Oyunlar ve Z-kitap) olarak hazırlanmıştır.

e-berkay.com.tr’deki içerikler (kitaplar) akıllı tahta uygulamalarına, tablet bilgisayarlara ve PC bilgisayarlara uyumludur.

Üye Girişi: Sitemizdeki eğitim materyallerinden faydalanabilmek için üye olmalısınız. Size gönderilen aktivasyon kartlarını(şifreyi) site üyeliği esnasında kullanmanız gerekmektedir. Her ders için bir şifre almalısınız, Aktivasyon kartı(şifre) temini için lütfen en yakın bayimize müracaat ediniz.

VİDEO

ANLATIMLAR

E-Berkay.com.tr'ye
İLK ÜYELİK NASIL YAPILIR?
Tıklayın video anlatımı izleyin...
E-Berkay.com.tr'ye
NASIL GİRİŞ YAPILIR?
Tıklayın video anlatımı izleyin...
E-Berkay.com.tr'ye
YENİ DERS NASIL EKLENİR?
Tıklayın video anlatımı izleyin...
 
         İlkokul
       Ortaokul
       Okuma Kitapları
         Winning Way
       Materyaller
       Sınavlar
         Katalog
       e-berkay
       Haberler
         Ana Sayfa
       Kurumsal
       İletişim
Berkay Yayıncılık © 2015 | Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                              Yazılım & Tasarım